Skocz do zawartości
Kolos28

[DYSKUSJA] Jakie gry polecasz na Sony Xperia J

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28
    Napisano (edytowane)

Z racji, że w innym temacie pojawia się nie potrzebny Offtop to postanowiłem stworzyć osobny wątek w którym będziemy mogli wymieniać się opiniami o grach itp. W tym wątku możemy porównywać kilka tytułów oraz zadawać pytania odnośnie gier. Prosta zasada nie poruszamy kwestii wydajności i czy takie gry działają bo jest osobny wątek w którym możemy pisać o działających tytułach i o takich które nie działają dobrze albo w ogóle na SXJ.

Ja od siebie polecam ogólnie gry Gameloft.

Moim faworytami są:

Przygody Tintina (potrzeba zmienić build.prop by móc zakupić)

Wild Blood - bardzo fajna gierka ale jej główną wadą to duża waga save po przejściu poziomu które zapisują się w pamięci telefonu (nawet 50MB).

Gangstar RIO City Of Saints - moim zdaniem lepszy od GTA III, naprawdę udana produkcja.

Modern Combat 4 - tego nie trzeba przedstawiać :D

NBA2k13 - po prostu najlepsza koszykówka na android, ale na JB po zainstalowaniu zajmuję 100MB i nie można jej przenieść na kartę. I jest to jedyna gra która nie działa w pełni płynnie :D choć jest dobrze :P

Bardzo lubiłem grać w Batmana, teraz zastanawiam się nad Spiderman ale nie wiem czy gra warta świeczki oraz myślę nad N.O.V.A 3 tylko czy jest sens jak mam MC4? :D

To by było na razie tyle ode mnie :D

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tutaj kilka gier, które bardzo mnie wciągneły:

Game Dev Story (pikselowa, tylko klikasz) - masz własną firmę i tworzysz gry na PC i KONSOLE. Co jakiś czas wychodzą nowsze konsole. Jest możliwość robienia własnych konsol, lecz potrzeba pracownika Hardware Enginer, którego nie mam i nie wiem jak zdobyć.

Magicka (znana z PC, rysunkowa, przyjemna) - więc chodzimy po mapie wybierając zadania, pokonujemy przeciwników różnymi czarami (kombinajce), na początek trochę trudny Tutorial.

NBA JAM (zabawne NBA :D) - nie jestem fanem NBA, ale gierka super dla każdego, mecze 2v2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blobby Volleyball - Prosta gierka, w któej gramy glutami w siatkówkę :)

Jeżeli nauczymy się w nią grać, potrafi wciągnąć na długie godziny, gra jest możliwa z kolega przez bluetooth, oraz WiFi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Real Racing 3 - Gra jest rewelacyjna,na mojej J śmiga miło,zacina się jedynie przy kilkanaście wozów ale rzadko,na razie tą gre zagrywam we wolnym czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi