Skocz do zawartości
celinee

Synchronizacja rejestru polaczen, obsluga flash

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wchodzę w rejestr połączeń to nie zgadzają mi się daty, np. ktoś dzwonił do mnie 5 min temu, a zapisane jest ze zadzwoni za 2 dni, czy z tym da się coś zrobić ? Kolejna rzecz, chciałabym korzystać ze stron z filmami online na telefonie, czytałam coś na ten temat, że wystarczy zainstalować przeglądarkę, która obsługuje flash, ściągnęłam więc Skyfire, miało niby wystarczyć, nic to nie dało, zainstalowałam też adobe flash player(gdzie mógł zostać zapisany na telefonie, nie mogę go znaleźć, ale na pewno się zainstalował, bo kolejny raz już nie chce?) i nadal filmy się nie odtwarzają. Jest jeszcze jakaś opcja, która pozwoliłaby mi oglądać filmy online na telefonie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Sprawdź czy masz aby na pewno dobrze datę ustawioną, jeśli dobrze to sprawdź czy masz ustawioną synchronizację + dane w tle, jeśli nie to WIPE

Co do przegladarki to ja osobiście używam Skyfire i jestem zadowolony. Wszystkie filmiki chodzą do których normalnie byłby potrzebny adobe flash player. Klikasz na filmik, czekasz chwilkę aż na dolnym pasku wyskoczy ikonka Video. Klikasz na nią i cieszysz się filmem ;) jeśli chcesz youtuba to proponuję YouTube.apk (z tego również korzystam. Szybki i łatwy dostęp do youtuba). Jest gdzieś na forum.

Co do tego adobe flash player to jaki masz system? Bo na 1.6 i 2.1 nie ma adobe flash playera. Jest od 2.2 ;)

Czytałem, że jest jakaś wersja na 2.1 ale ona nie współpracuje z przeglądarkami z 2.1 ;) więc i tak lipa

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odp. Mam Skyfire, ale filmy nie działają nadal, z datami jest już ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi