Skocz do zawartości
mooocny

HTC One - Stacje dokujace

Rekomendowane odpowiedzi

Paulus27

Moim zdaniem jest to najlepsza ładowarka biurkowa jaką znalazłem oczywiście poza TYM POTWORKIEM, tylko że nie wiem jak współpraca host z innymi telefonami niż Samsungi serii S i Note. Obie są w ten sam sposób składane. Obie mają wyjście na głośniki - line out.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem taką tzn. tą wersje bez wejścia hdmi tyle że sprzedałem z telefonem, nie wiedziałem że może pasowac :(

---------- Post dołączono o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

chyba poczekam na oryginał od htc o ile wyjdzie :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Ważne by było mikro USB i wąską częścią wtyczki od strony ekranu. Resztę załatwi ładowarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maad11
    Jeżeli wchodzi do Kidigi to powinien bez problemu wejść do tej. S3 w etui wchodzi podobnie jak do Kidigi.

Jeden mały problem - Samsungi mają złącze microUSB symetrycznie, a One już nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem stacji dokującej do One. Czy jest jakaś jaką byście polecili ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiło się coś takiego HTC One M7 Desktop Dock | Charging Cradle | USB Sync | Case Support

Niestety trzeba za każdym razem ściągać etui, a w przypadku UAG'a nie jest to proste :)

Na Aliexpress też już się sporo docków pokazało. Cena ok. 10-15$ z przesyłką. Zakupiłem jeden. Jak dojdzie wstawię foty :)

Edytowane przez fantattoo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten to już był dawno, Kidigi :) Na allegro on nawet był a może i nawet jest (nie sprawdzałem dawno) :)

Ja tam czekam na oryginał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, czekać czekać czekać. Jak na aktualizację :) Tak flagowy model powinien mieć wsparcie w akcesoriach, bo to dodatkowa kasa dla firmy. A wiadomo, że po zakupie telefonu szuka się do niego dodatków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lada moment będą :)

za 39 zł podobna do tej co wstawiłeś za 25 $ :)

http://allegro.pl/stacja-dokujaca-ladowarka-htc-one-m7-kabel-usb-i3394626097.html

tylko ja bym się zastanowił 2 razy zanim bym wsadził One do czegoś takiego :)

Jeżeli już to do Kidigi bo są sprawdzone a to nie są Kidigi tak jak wcześniej pisałem :)

Edytowane przez Mumcio1977

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paulus27

Przecież ta wersja jest już z tego co widać fajnie zrobiona i z wyjściem HDMI - KLIK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi