Skocz do zawartości
mooocny

HTC One - Stacje dokujace

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ja bym się zastanowił 2 razy zanim bym wsadził One do czegoś takiego :)

Myślisz, że można uwalić telefon podłączając do tej stacji oryginalną ładowarkę?

Mam Desire S w chińskiej stacji dokującej i jest ok. W nocy służy mi za zegarek ze stacja pogodową :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś ktoś wie o jakiś stacjach dokujących do One?? Na allegro jest tylko ta z Chin za 39 zł :(

Jest i Kidigi DeLuxe Stacja dokująca biurkowa do HTC One (M7) (3617131891) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ktoś ma?? Ciekawy jestem jak spasowanie? Słyszałem dużo dobrego o produktach od Kidigi :)

Edytowane przez kiler73

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Druger

Czy na dzień dzisiejszy nadal najlepszym wyborem jest stacja od Kidigi? Bo widzę że oficjalnej do tej pory nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam KiDiGi i wg mnie wcale nie jest taka dobra, przy wkładaniu i wyciąganiu telefonu często są problemy, nie wiem czy ja mam jakąś trefną sztukę czy jest to tak po prostu zrobione. Używam telefonu bez etui i wydaje mi się, że stacja jest minimalnie za ciasna, czuć opór i ocieranie się telefonu o obudowę stacji przy wkładaniu. Używam jej ok. 2-3 tygodni, niby na obudowie nie ma śladów otarć, ale mimo wszystko jak dla mnie jest to spory dyskomfort. Dodatkowo wkładanie tel. na złącze microusb też nie należy do "przyjemności".

Jest to moja subiektywna opinia, stację porównuje do tych, których długo poprzednio używałem, czyli oryginalnej Samsunga SGS3 oraz oryginalnej Sony Xperii Z. Tam było wszystko elegancko spasowane, bardzo fajny komfort użytkowania. Ceny były zbliżone do Kidigi do One'a. No, ale jeśli nie zapowiada się na oryginalne HTC to jak ktoś chce stację na już to wyboru chyba nie ma, bo na takie chińskie coś za 40zł to ja bym swojego telefonu nie położył :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nadal nikt nic nie wie o jakiejś dobrej stacji dokującej?? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jj23

Odświeżę wątek, bo też szukałem i znalazłem. Kupiłem stację dokującą Konkis (do obejrzenia chociażby tutaj: KONKIS Czarna Stacja Dokująca HTC ONE M7 | HTC \ One M7 \ Ładowarki HTC \ One M7 \ Stacje dokujące ). Wygląda całkiem okej, działa też nieźle. Jest opcja wyjęcia wkładki by włożyć telefon razem z etui (z tej funkcji nie korzystam). Sam telefon wchodzi do stacji pewnie i jest nieźle spasowana rozmiarowo. Nic nie obciera ani nie "lata". Sam wtyk microUSB wchodzi z lekkim oporem. W komplecie jest ładowarka o odpowiednich parametrach (5V/1A). Koszt też nie jest drastyczny. Jestem zadowolony. Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę wrzucić kilka fotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jj23

To jest właśnie identyczna jak moja. Sprawdza się całkiem nieźle, zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi