Skocz do zawartości
weer

update systemu i brak kontaktów

Rekomendowane odpowiedzi

weer

Witam, wczoraj pojawiła się aktualizacja androida 2.1 dla mojej xperii x 8, więc zrobiłem backup kontaktów i wiadomości sms programem dołączonym do androida 1.6 (bo taka wcześniej była tu wersja). Po udanej aktualizacji, chciałem przywrócić moje dane, zaznaczyłem wszystko i pasek postępu przy wiadomościach przeleciał szybko, przy kontaktach troche wolniej. Zresetowałem po wszystkim telefon i wiadomości sms były, natomiast kontaktów już nie. W czym może być problem?

Dodam że dodały się 2 kontakty - takie, które sam dodałem do książki telefonicznej praktycznie 3 dni przed aktualizacją.

Edytowane przez weer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w opcjach kontaktów nie ma takiego czegoś jak konto>grupy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    weer

nie. Czytałem na forum sony ericssona ze dużo ludzi w ten sposob wpadło :/ okazało się, że trzeba było nie wyłączać synchronizacji... no ale mimo wszystko, po to sie robi backupa, zeby można było to z niego wyciągnąć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, nie wiem czy w dobrym miejscu opisuje swój problem, ale proszę o wyrozumiałość. Mam problem z aktualizacja androida 2.2.2  do 4.0.4 w telefonie LG P 970. Podłaczyłem go do kompa i wszystkie sterowniki są OK, nastepnie podłączam go do programu LG PC suite IV, gdzie ładnie mnie wczytuje i przekierowuje następnie do programu LG Mobile Support Tool, następnie pojawia mi się informacja, że dostępna jest aktualizacja V30B. Wciskam rozpocznij aktualizację i następuję weryfikacja zgodności, cały pasek dochodzi do 100%, przeskakuje na kolejny etap- pobieranie pliku aktualizacji i więcej nie dzieje się już nic ;/. Proszę o pomoc, to stary telefon ale jest mi potrzebny, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Edytowane przez qbic221

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi