Skocz do zawartości
concentrate13

Pamieć wewnętrzna i zewnętrzna po aktualizacji Androida

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

witam, wczoraj 2dni temu aktualizowałem androida w xperi J. Wszystko przebiegło pomyślnie jednak nie wykrywała karty sd ani pamięci wewnętrznej z poziomu walkmana i albumu aparatu. Zdjęcia które robiło się od razu były tylko ok 5 min potem z albumu znikały. Po podłączeniu do kompa wykrywało tylko te robione świeżo. Tyle pamięć zajmowana wyraźnie wskazywała że wcześniejsze rzeczy są. Tak samo z karta. Telefon jej nie wykrywał a komp tak. Więc ok. Zrobiłem restart systemu i nic już nie wykrywało. Wiec napraw z PC Companion też nie dało to efektu. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i co się stało :D wykrywa wszystko ale tylko jak chodzi telefon. Po jego wyłączeniu walkman nie wykrywa muzyki, album nie wykrywa zdjęć. ALE na karcie mam zapisane dokumenty w PDF które np office suite odczytuje normalnie i z poziomu offica widzę ze są w nim foldery standardowe dla mnie typu MUZYKA. Kombinowałem z winampem i sytuacja jest taka sama. Więc o co kaman w tym?

Edytowane przez concentrate13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla danych modeli telefonów/tabletów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi