Skocz do zawartości
Sabio

Photo Sphere

Rekomendowane odpowiedzi

Fenek
    Na [XWLSN] ROMs4 v1.2 by dawkon13 działa (po instalacji przez cwm tworzy się osobny aparat i osobna galeria). Paczkę pobrałem z rosyjskiej strony i działa o dziwo trochę lepiej ale szału nie ma. Jak ktoś nie jest zachłanny i nie probuję robic zdjec niebu i stopom to efekt 4/10. A przy tym jaka siara gdy ludzie się na Ciebie lampią i myślą co wyprawiasz pstrykając foty wokół siebie

Kolego zrobiłem tak samo jak Ty. Mam podwójne ikonki. Ale gdy odpalę ten nowy aparat i zmienię na ten rodzaj zdjęć z filmiku to wywala mnie z apki. Robiłeś jakieś dodatkowe zabiegi żeby Ci to działało??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arczi184
    Kolego zrobiłem tak samo jak Ty. Mam podwójne ikonki. Ale gdy odpalę ten nowy aparat i zmienię na ten rodzaj zdjęć z filmiku to wywala mnie z apki. Robiłeś jakieś dodatkowe zabiegi żeby Ci to działało??

Musisz luknąc na oficjalny wątek tego romu co podałem - dowiesz się że działającą apkę nie mam z forum tylko z rosyjskiej strony i działa mi na 3 romach bez problemu. zapraszam do wątku ROMs4 v1.2 by dawkon13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie bangla na SuperNexus Build 4. Wszystko się normalnie zainstalowało, ale przy renderowaniu zdjęcia zatrzymuje proces "Galeria" i zdjęcie pojawia się zamazane i trochę poucinane. Instalowałem zipa z wątku jak i bezpośrednio z XDA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MDakin

Spróbuj zmienić język na angielski. Powinno ruszyć.

Na pierwszych wersjach tego modu autorzy pisali o konieczności zmiany języka. Pamiętam, że u mnie na CM10 to pimagalo.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tangh

U mnie na CM10.1 zdjęcia można robić natomiast przy renderowaniu wywala błąd galerii :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MDakin

Zrób tak jak napisałem wyżej, zmień język na angielski i będzie wszystko ok. Jest o tym w wątku na xda.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Exoivo

Na romie SlimBean 4.2.2 Build 5 działa pięknie ^^ nic się nie wysypuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na najnowszym nighlty cm 10.1 dziala bez problemu...lecz nie podoba mi sie to, ze mam po dwie ikony galerii i aparatu i teraz moje pytanie. jak usunac tego moda? w system/app go nie widze. nie wiem gdzie jeszcze moge szukac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sabio

Możesz po prostu ukryć zbędne ikony na liście, ale jeśli wolisz usuwać to wgraj jeszcze raz cm przez recovery z pliku, albo prościej po jakiejkolwiek aktualizacji dniowej znikną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi