• Ogłoszenia

  • Aleksandra

   Nabór na moderatorów działu Huawei - Telefony   07.10.2016

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
    

   Krótki opis rangi Moderatora Testowego: Ranga Moderator Testowy jest rangą wstępną. Oznacza to, że dana osoba ubiega się o przyjęcie do Ekipy Forum podczas okresu próbnego. W ciągu trwania okresu próbnego Moderator Testowy zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami działania oraz porządkuje przypisany mu dział. Po okresie próbnym następuje weryfikacja jego działań oraz decyzja o dalszym pobycie w Ekipie.
   Jak zgłosić swoją kandydaturę?


   Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts). Dział(y), którym(i) chciałbyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, doświadczenia nabierzesz u nas. 
   Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android
  • wisin

   Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

   Drogi użytkowniku

   Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
     Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
     Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
   Ekipa Forum Android

Przeglądaj pytania

Brak pytań do wyświetlenia

 1. 0 głosów
  0 odpowiedzi
 2. 0 głosów
  0 odpowiedzi
 3. Pytanie zadane przez Tester007,

  0 głosów
  0 odpowiedzi
 4. Pytanie zadane przez efekt1,

  0 głosów
  0 odpowiedzi
 5. 0 głosów
  0 odpowiedzi

552 pytań w tym forum

 1. Podpięte tematy
 2. 1 głos
  105 odpowiedzi
 3. 0 głosów
  775 odpowiedzi
 4. 1 głos
  281 odpowiedzi
 5. 0 głosów
  50 odpowiedzi
 6. 0 głosów
  33 odpowiedzi
 7. 2 głosy
  7 odpowiedzi
 8. 0 głosów
  17 odpowiedzi
 9. 0 głosów
  26 odpowiedzi
 10. Pytania użytkowników
 11. 0 głosów
  13 odpowiedzi
 12. 0 głosów
  15 odpowiedzi
 13. 0 głosów
  1 odpowiedź
 14. 0 głosów
  1 odpowiedź
 15. 0 głosów
  7 odpowiedzi
 16. 0 głosów
  6 odpowiedzi
 17. 0 głosów
  1 odpowiedź
 18. 0 głosów
  3 odpowiedzi
 19. 0 głosów
  15 odpowiedzi
 20. 0 głosów
  2 odpowiedzi
 21. 0 głosów
  4 odpowiedzi
 22. 0 głosów
  1 odpowiedź
 23. 0 głosów
  1 odpowiedź
 24. 0 głosów
  0 odpowiedzi
 25. 0 głosów
  8 odpowiedzi
 26. 0 głosów
  3 odpowiedzi
 27. 0 głosów
  13 odpowiedzi
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.