• Ogłoszenia

• wisin

Chcesz zostać Moderatorem na naszym forum? Wejdź i sprawdź co trzeba zrobić!   30.03.2017

Drogi użytkowniku

Zapewne wiele razy zdarzyło się Tobie zauważyć niezrozumiałą nazwę tematu lub wypowiedzi, które niekoniecznie trzymają się tematyki danego wątku. Często pojawiają się też wielokrotnie omawiane zagadnienia szkodzące czytelności działu i sprawiające, że nie przegląda się Forum tak przyjemnie. Wielu z Was stara się na różne sposoby zwracać innym użytkownikom uwagę, lecz nie zawsze przynosi to oczekiwany skutek. Jeżeli chciałbyś mieć realny wpływ na to, co dzieje się na Forum - właśnie nadarza się ku temu idealna okazja, rozpoczynamy nabór na Moderatorów Testowych.
        Co takiego robi Moderator Testowy? Moderator Testowy na początku swojej działalności zapoznaje się z narzędziami moderacji, zasadami ich działania, oraz porządkuje wybrany przez siebie dział (lub kilka działów). Nie ma się czego bać, nie jest to trudne i z biegiem czasu moderowanie może się okazać ciekawym sposobem na spędzanie wolnych chwil. Wszak celem działań moderacyjnych jest to, aby forum było jak najbardziej pomocne dla wszystkich użytkowników.    Jak zgłosić swoją kandydaturę?
        Aby to uczynić wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z Administratorów Personalnych: Hubal, ldawid, Pajonk lub zdybo. Zawierać ona musi: Twoje imię i nazwisko. Twój wiek. Numer GG bądź też innego komunikatora (na przykład Hangouts) w celu zapewnienia szybkiej komunikacji w nagłych przypadkach. Nie jest to opcja niezbędna, aczkolwiek nieraz bardzo przydatna. Dział(y), którym(i) chciałbyś/chciałabyś się zająć (może być kilka). Odpowiedź na pytanie - Jak często przesiadujesz na forum? Dotychczasowe doświadczenie w moderacji oraz motywacja do objęcia tego stanowiska. Jeżeli jest ono znikome lub nie masz go wcale - nic straconego, nabierzesz go u nas.  Serdecznie zapraszamy!
      Ekipa Forum Android
mitpio

Pytania ,odpowiedzi i pomoc odnośnie naszej xz-etki

258 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Po pierwsze to proponuje zalozyc juz dzial dla xperii xz , juz czas chyba .Tu usmiech dla adminów :))))))))))))))

Po drugie rozpoczynam temat w zwiazku z niedoróbkami ze strony sony a ktorych próżno szukać w necie.

Pierwsze co zauwazylem to to ze gdy wyswietlaja sie powiadomienia z facebooka to nie ma avatarow osob z fb na MM byly na N-ce nie ma .

Po drugie kontakty nie mają po prawej stronie liter sa ale po lewej ,co nie jest w ogóle przydatne ,jezeli ktos bedzie mial port tej aplikacji na Nugata z np xperii z3 to bardzo bym prosil.

Po co zmieniac cos co jest dobre i sprawdzone  ??????????????

Edytowane przez Muszczu
Usuwam zbędny prefix.

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie dotyczące diody powiadomień. Czy w Xperii XZ znajduje się i jeśli tak, to gdzie? :) Nie mogę znaleźć informacji w Google, a na recenzjach też mi się w oczy nie rzuciła. Jest tak jak w Xperii X, że znajduje się w głośniku?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest dioda w lewym górnym rogu.

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam założone szkło, wczesniej uzywalem z3 i też mialem tej samej firmy szklo nillkin. Wyburzanie przez podwójne kliknięcie w ekran w z3 bylo b3z problemu a w xz widze ze to nie dziala tak dobrze, mam wlaczone opcje podwojne klikniecie oraz ze w rekawiczkach a mimo to ciezko jest mi w ten sposob wybudzic. Czy po prostu trzeba idealniebw srodek ekranu trafić? Czy szklo taki problem powoduje? Mam 9h

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Niestety w xz jest to problem ktory sony jeszcze nie rozpracowalo ,w androidzie MM czy w Nougaucie dalej jest taki sam problem ,przewertowalem cale xda i ludzie pisza ze jest to zwiazane z niewybudzaniem ekranu w kieszeni ale wiaze sie jakos z wybudzaniem ekranu przez tapniecie , taki bug za ktory sony nie wzielo sie jeszcze a moze to zwiazane jest z wybudzaniem przez czytnik linii papilarnych, przez co by to nie bylo jest upierdliwe.

Za ktoryms razem udaje sie wybudzic lecz nie jest to zadawalajace :((((((((((

https://forum.xda-developers.com/xperia-xz/help/double-tap-to-wake-problems-t3482803

Edytowane przez mitpio

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie to irytuje szczerze mówiąc, zwłaszcza ze w z3 gdzie mam android 6.0 chodzi bez zadnych zastrzeżeń, tr7dno trzeba sie nauczyć wybudzac z boku

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety jak na topowy fon ma wady ,wrzucilem na swoj wersje andka 7.0 i jest zdecydowanie szybki ale problem jest z powiadomieniami , są do pipla na mm byly lepsze ,tu sknocili sprawe wczesniej powiadamial mnie fon o wszystkim czy to z tapatalka czy z fejsa ( zdjecia osob ktore wstawiaja posty ) teraz mimo takich samych ustawien juz nie ma powiadomien lub sa one szczatkowe ,cos jest tu nie halo...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja nie korzystam z tego duble tap to wake na co dzień ale u mnie działa to tak samo jak w Z3 i problemów nie mam

1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Do piotrzet23

A masz wersje androida 6 czy 7? Bo ja 7 i moze to od wersji zależy wszystko bo w 7 cos przekombinowali...?

dodana zawartość

Do mitpio
A Ty masz wersje androida 7 czy 6? Bo ja 7

Edytowane przez dominikzw
1 osoba postawił/-a piwo

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to 6 czy to 7 jest tak samo czy brandowany rom czy nie jest tak samo być może coś się ze sobą kłóci w ustawieniach

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość
Ja nie korzystam z tego duble tap to wake na co dzień ale u mnie działa to tak samo jak w Z3 i problemów nie mam

Za każdym razem ci działa a jak masz ustawioną blokadę ekranu na odcisk czy inaczej?

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.