Skocz do zawartości
Jacek_Slaskie

przycinanie sie filmow z YT brak mozliwosci odtwarzania plikow

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zaktualizowalem sobie ostatnio spice. Wszystko dziala w miare dobrze jednak zauwazylem ze filmy na YT sie zacinaja a pliki video ktore chce odtworzyc na telefonie w ogole nie dzialaja. mvideo player ani ten wbudowany sobie nie radza wyskakuja za kazdym razem blad ze plik nie moze byc odtworzony. Moj config w sygnaturce. Co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wynika to z Twojej wersji Androida. Na Andku 2.2 Wideo nie działa, chyba że masz odpowiedni program, chyba RockPlayer zmodyfikowany pod 2.2 Ale jakość i płynność wideo nadal pozostawia wiele do życzenia. Co do Youtube to chyba jest to problem ze sterownikami 3d. Dogranie sterowników intercept 3d driver powinno pomóc, ewentualnie nowa aplikacjia youtube.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za odpowiedz mam jeszcze taki jeden off topic

Czy wszystko jest dobrze poinstalowane jesli mam dwa ekrany startowe tzn przy wlaczeniu tel pokazuje mi sie galaktyka z napisem samsung i planasza by lukiqq a pozniej wyskakuje logo cyanogenmod i w okol niego kreci sie taka fala. Czy wszystko jest dobrze zainstalowane ? pobrzednio mialem faktycznie tego lukiqq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli system włącza się to znaczy że jest ok. Może kernel nie zmienił Ci logo albo ma takie samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kernel ogólnie nie zmienia loga, chyba że jest to napisane, z tego co się orientuje to jedynie kernel lukiqa i któryś AIO Yonipa miał zmodyfikowane loga startowe. Zawsze można sobie jakieś tam dograć http://forum.android.com.pl/f132/zmodyfikowane-bootloga-23319/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi