Skocz do zawartości
pafnucy7

Root i TWRP dla G928FDPX2BPC3.

Rekomendowane odpowiedzi

pafnucy7

Witam

Koledzy posiadam, G928F z oprogramowaniem PDA: G928FXXS2BPE4 CSC: G928FDPX2BPC3, proszę o info jak go zrootować i wgrać TWRP. Planuję wrzucić Pure-Stock.ExtraLiteROM. Z góry dzięki za pomoc i wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maarecki
    pafnucy7

@@maarecki poleciałem wg. instr. Audax-a bootuje się TWRP jest...

Edytowane przez maarecki
    Poprawiono czytelność postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

W nawiązaniu do:

chcialem wgrac roota ale chyba nie w yej kolejnosci i poprostu wyskoczyl mi komunikat na tel. CUSTOM BINARY (RECOVERY) BLOCKED BY FAP LOCK

dodana zawartość

ok udalo sie wgrac odinem twrp, nie mialem wlaczonej opcji debugowania. teraz musze wgrac roota tak ??

dodana zawartość

A pytanie czt jak zrobie rota wg. 1 linka z poradnika bedzie dzialac s health i bankowosc

Edytowane przez Gwozdek
    Dodałem odnośnik do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pkpintercity

OEM w ustawieniach programisty odblokowany ? Jeśli wgrałeś recovery TWRP to teraz wykonaj backup systemu, lub ewentualnie backup samego boota systemu i dopiero wgrywasz root Magisk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

a jak wykonac backup ??? i jak potem roota wgrac???? bo udalo mi sie wgrac tego twrp odinem poszlo elegancko a wgralem takiego \twrp-3.1.1-0-zenlte.img.tar

Edytowane przez pkpintercity

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pkpintercity

Po wgraniu TWRP pierwsze co to wykonujesz wipe, wpisujesz "yes" i czekasz na format, kolejno wybierasz reboot recovery i jeszcze raz wipe tak jak wcześniej i dopiero teraz uruchamiasz telefon, inaczej system nie wstanie. Najpierw uruchom telefon, później wykonasz backup i root. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde a ja normalnie go wlaczylem i dziala ?? czyli teraz vol up home power i wipe potem znow reset i recorvery i znow wipe ???

dodana zawartość

ale wpie factory reset ?? tylko ja nie mam opcji rebot recorvery tylko system now lub bootloader

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to lipa cos poszlo nie tak. wgralem co i jak ale chyba nie po kolei bo najpierw wgralem kernela a dopiero pozniej zrobilem wipe cashe ale wgralem tez su i du*a telefon sie wlaczy w sensie pokaze sie napis s6 edge +, da sie wejsc w tryb downolad i recorvery ale nie wiem co robic. nie zrobilem bacupa bo nie mialem tyle pamieci 

dodana zawartość

poprawka nie moge wejsc w tryb recorvery pisze RECORVERY IS NOT SEANDROID ENFONFIG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi