Skocz do zawartości
Bull_Byk

Uruchomienie aplikacji z karty SD lub Downgrade z Marshmallow do Lollipop 5.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako ze non stop swiecila mi sie informacja na moim Z3 Compact o mozliwosci aktualizacji do Marshmallowa i jak zawsze nie mozna tego ani ukryc ani anulowac zaktualizowalem system no i mam juz od razu problemy.

Polowa aplikacji byla na karcie nie ma do nich dostepu, przeisntalowanie nie wchodzi w gre bo i tak w pamieci wewnetrznej nie mam tyle miejsca.

Moje pytanie brzmi - czy jest jakis sposob by te aplikacje uruchomic ktore bez problemu na 5.1.1 dzialaly?

Jesli nie to jak zrobic downgrade do 5.1.1 bez utraty ustawien i konfiguracji a potem wylaczyc te informacje o mozliwej aktualizacji do Marshmallowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

info o aktualizacji można wywalić mając roota

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle sie wyrazilem - nie jak zrobić roota tylko jak usunac to ciagle przypomnienie, usunac cala aplikacje do aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@@Bull_Byk

Można ją wyłączyć - usuwać nie jest wskazane. Np. Link2sd - opcja wstrzymaj.

Zarówno update jak downgrade z zachowaniem ustawień - cienka sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

upgrade wykonany samoczynnie sie da oczywiscie w przypadku marshamllowa wszystko sie wywalilo ale z andkami 4 i aktualziacja do 5 nie bylo problemow. Cofnalems sie do 5.1.1 robilem backupy wszystkei mozliwe jakie mi tylko przyszly do glowy i oczywisie zapamietane sieci wifi sie nie przywrocily. Nie wiem czemu z poziomu companion jak i przywracania dalo sie tworzyc backup zapamietanych sieci ale juz przywrocic ich sie nie da ;/ i znowu szukanie hasel do kazdego routera z jakim sie laczylem :/ ( wogole nie ma opcji odzyskania z backup hasel wifi mimo iz tworzenie na andku 6 bylo !?!?!#)

Swoja droga smsy tez sie dziwnie przywrocily, mam wszystkie do  backupu wykonanego wcozraj do 14 potem robilem jeszcze raz backup ok 22 i potem stawianie 5.1.1. i oczywiscie kombinowanie jak przywrocic smsy. Udalo sie ale tych miedzy 14-22 nie mam. Nie rozumiem dlaczego. Na szczescie nie byly wazne.

@@dzidexx dzieki link2sd zablokowal aktualizacje.

Edytowane przez Bull_Byk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi