Skocz do zawartości
thomas516

Huawei P20. Nie mogę zmienić dźwięku powiadomienia w aplikacji SMS.

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem dzisiaj huawei p20 i moje zdziwienie wzbudzila skrzynka sms, juz nie jest od huawei a wcisneli jakas chyba googla w ktorej nie da sie zmienic dzwieku wiadomosci, a w ustawieniach jest tylko zmiana dzwieku powiadomien i jest ten sam dzwiek dla sms,maili i innych powiadomien, to jakies cofanie sie w tyl, a moze huawei w pospiechu zapomnial o skrzynce sms i wstawil googlowska ?

Edytowane przez Gwozdek
    Doprecyzowałem nazwę wątku. Proszę nazywać tematy tak, aby były krótkim streszczeniem poruszanego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

Masz taki sam dźwięk bo masz pewnie ustawiony domyślny dla aplikacji Wiadomości i dla Gmail. W ustawieniach możesz normalnie zmieniać dźwięki. Podejrzewam, że swoje dźwięki trzeba dodać do odpowiedniego katalogu i wtedy też będą widoczne.
    Co do skrzynki SMS - na każdym zdjęciu tego smartfona miałeś apkę Google. Nie wiem dlaczego myślałeś, że trafisz na coś innego. To samo było widoczne na pierwszych wrażeniach na YouTube.
    Swoją drogą Huawei to chyba jedyna firma, która zupełnie nie przykłada się do ujednolicenia ikon - każda jest z innej parafii... Tym łatwiej było zobaczyć apke do SMS.
    Zawsze też możesz przecież zmienić aplikacje do wiadomości.
    A cofamy się zazwyczaj do tyłu ;)

Wysłane z mojego Pixel 2 XL przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ustawieniach jest tylko jedna mozliwosc ustawienia dzwieku jednego dla powiadomien, sms, maili i kalendarza, zadnych innych opcji nie ma a apka googla nie ma mozliwosci zmiany dzwieku, nie kozystalem nigdy z tej apki wiec po ikonie nie poznalem co to jest a swoja droga to nie sadzil bym ze skrzynke sms wywala i wstawia inna do tego kiepska, co do innej jak piszesz nie taka jest idea aby jeszcze szukac jakiej apki innej do podstawowych funkcji jakie powinien zapewniac tel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Wrzuć sobie apke do wiadomości Textra. Sporo możliwości ustawień. Używam jej od zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

@thomas516 Tu masz rację - liczyłeś na apkę wiadomości od Huawei, a takiej nie dostałeś. Może być to irytujące, chociaż tak jak pisałem powyżej - na każdej grafice miałeś apkę Googla.

Ja jak wchodzę w tą samą apkę Wiadomości od Googla na Pixelu, klikam trzy kropki na górze, później ustawienia, powiadomienia i dźwięki - mogę zmienić dźwięk tej konkretnej aplikacji. Spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W huawei mozna tylko wlaczyc lub wylaczyc dzwiek nic wiecej

Screenshot_20180331-175320.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rot

No to coś Chińczycy pokombinowali, na Pixelu ta sama apka da się sensowniej skonfigurować.376595d73c987266b2dfd948da1125b7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Osek

Udało się komuś uporać z tym problemem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GoRo

To nie jest problem, a celowe działanie Huaweia niestety.

Aczkolwiek najdziwniejsze jest to, że support na ich forum nie jest tego świadomy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Osek

To dlaczego celowe, co chca tym osiągnać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi