Skocz do zawartości
Smykoo

Wady konstrukcyjne - obudowa, spasowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Smykoo

Proszę tutaj umieszczać wszystkie problemy z wadami obudowy oraz spasowania waszych OnePlus 7 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

7 sztuka. Trzeci raz z rzędu tył się lekko ugina w tym samym miejscu. Zaznaczyłem na zdjęciu. Dostałem teraz wersję z 21 czerwca, także to chyba po prostu każda sztuka tak ma... Nie wiem jak miały pierwsze egzemplarze które posiadałem, bo odsyłałem z innych powodów i tego nie sprawdzałem. Ale nie wierzę, że jako wybraniec trafiłem z różnych partii ten sam błąd. 5b621f16dd0312c3d1c32c2d5ac610aa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@PiPoLiNiO mam to samo, też się ciut ugina. Tylko, że to tak naprawdę kompletnie nie jest wadą. Serio, nie wiem nawet co by to zmieniło. Po prostu tam może być trochę miejsca i już. Za tamto miejsce też przecież nie trzymasz, więc zapomnij o tym i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Wiesz, do tej pory wszyscy pisali, że nic nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fritz
    10 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

7 sztuka. Trzeci raz z rzędu tył się lekko ugina w tym samym miejscu. Zaznaczyłem na zdjęciu. Dostałem teraz wersję z 21 czerwca, także to chyba po prostu każda sztuka tak ma... Nie wiem jak miały pierwsze egzemplarze które posiadałem, bo odsyłałem z innych powodów i tego nie sprawdzałem. Ale nie wierzę, że jako wybraniec trafiłem z różnych partii ten sam błąd. 5b621f16dd0312c3d1c32c2d5ac610aa.jpg

Ty to jesteś jednak jakiś dziwny gość, jak używałeś S10 i udzielałeś się w temacie na temat usterek i wad w niej(których akurat kilka jest) to wychwalałeś ją na prawo i lewo, nawet różowy wypalający się ekran uznawałeś za cechę a nie wadę, teraz przesiadłeś się na OP i na każdym kroku coś ci nie pasuje, nawet rzeczy których większość użytkowników nie dostrzega. Ja osobiście nie akceptuję żadnych usterek w telefonach za taką cenę, ale ileż można bawić się w wymiany? Albo jesteś ogromnym pechowcem albo z uporem maniaka szukasz dziury w całym 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiesz, do tej pory wszyscy pisali, że nic nie mają...
    Jestem wręcz pewien, że jakbyś zaznaczył dokładnie tak jak powyżej to więcej osób by to sprawdziła Ja też nie rozumiałem co to znaczy dokładnie "obok aparatu", bo aparat jednak trochę miejsca zajmuje, a to "załamanie się" jest na niewielkiej przestrzeni :) I fakt faktem, nikt takiej siły przykładać tam nie będzie. To nie kanał Zacka, gdzie testuje się łamliwość Tak, więc nie przejmuj się tym. To nie jest wada. I nie wiem też czemu Cię to martwi - nie wiem, boisz się, że się złamie czy cuś? Pierwszy raz spotykam się z osobą, którą to martwi :)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

Nie martwi wcale. Raczej irytuje, bo to jest tak banalne konstrukcyjnie do ogarnięcia, że nie rozumiem jakim cudem to mogło przejść. I dla mnie jest to wada, bo to nie powinno się uginać i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

9 godzin temu, Fritz napisał:
    Ty to jesteś jednak jakiś dziwny gość, jak używałeś S10 i udzielałeś się w temacie na temat usterek i wad w niej(których akurat kilka jest) to wychwalałeś ją na prawo i lewo, nawet różowy wypalający się ekran uznawałeś za cechę a nie wadę, teraz przesiadłeś się na OP i na każdym kroku coś ci nie pasuje, nawet rzeczy których większość użytkowników nie dostrzega. Ja osobiście nie akceptuję żadnych usterek w telefonach za taką cenę, ale ileż można bawić się w wymiany? Albo jesteś ogromnym pechowcem albo z uporem maniaka szukasz dziury w całym 

Wady trzeba piętnować i to zrobił. I inni userzy tych wad po prostu albo nie mają, albo ich nie widzą, albo kłamią. Kolega wyżej pokazał i nie w sposób temu zaprzeczyć.
    Ja natomiast myślę, że niektórzy mogą po prostu mieć trochę wylane ma drobne wady, dlatego nawet o nich nie piszą. Ale OP miał już różne wady wcześniej, więc święty nie jest.
    Niemniej też bym się źle czuł jakbym miał świadomość egzemplarza z takimi wadami. I jak już napisałem wcześniej - jest to niedopuszczalne. Klient płaci i klient wymaga, więc kompletnie nie powinno Cię dziwić, że ktoś wymienia do skutku, bo chce mieć konkretną, dobrą sztukę.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PiPoLiNiO

@fritz Sorry, źle przeczytałem, chodziło o S10+, nie S8+. No stary, S10+ była wykonana perfekcyjnie. Ekran był idealnie biały. Od s9 już nie ma problemu z różem. Więc tym bardziej nie wiem o co Ci chodzi.

Zresztą, dokumentowałem wady zdjęciami które masz w innym temacie. Jak dla Ciebie odpryski, krzywa maskownica i tak dalej to nie są wady, to gratuluję firmom takich klientów

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z całym szacunkiem, ale mi w tym miejscu nic się nie ugina. Specjalnie przed chwilą sprawdziłem. Wersja niebieska z 21.06 X-kom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi