Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

A Ty oddałeś już swój głos?

Zdjęcie
- - - - -

Logowanie się do konta google, które nie ma końcówki @gmail.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   AndroidNotMaster

• 105 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:01

Mam założone konto google na email, który nie jest na gmailu i nie mogę się zalogować w telefonie, bo wyskakuje komunikat, że email nie ma końcówki "@gmail.com". Da się to jakoś obejść, bo na komputerze się normalnie loguję?

Użytkownik AndroidNotMaster edytował ten post 28 czerwiec 2013 - 22:57

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   Meler

• 1793 postów
  • Telefon:LG G2

Napisano 28 czerwiec 2013 - 18:40

[WARNT][/WARNT]

Propozycja nazwy: Logowanie się do poczty innnej niz Gmail

Otóż konto do którego chcesz się zalogować poprzez tą funkcję musi być w gmailu, gdyż służy ono nie tylko do maila ale i do synchronizacji danych z marketem, kalendarzem itd Jeśli chodzi ci o logowanie do samej poczty użyj aplikacji Email lub Poczta w Twoim telefonie

#3 OFFLINE   SZOPENRAPU

• 2311 postów
  • Telefon:HTC One M8

• Tablet:Nexus 7 (2013) 16GB

• Sieć:Play

Napisano 28 czerwiec 2013 - 20:04

Jemu chyba chodzi o to, że ma maila z Google, ale ma własną końcówkę zamiast @gmail.com. Ja mam firmowego maila podpiętego ze swoją końcówką i Gmail oraz GTalk/Hangouts na PC działa, na telefonie nie sprawdzałem, jestem na prywatnego maila zalogowany.

Użytkownik SZOPENRAPU edytował ten post 28 czerwiec 2013 - 20:13

--- HTC One M8 --- Asus Nexus 7 2013 16GB ---

Nie pomagam na PW, bo tak.

#4 OFFLINE   AndroidNotMaster

Autor tematu
  • 105 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 22:46

Chodzi o to, że mam konto google, ale podałem tam mój e-mail na hotmailu z końcówką @live.com i na komputerze normalnie wpisuję ten e-mail i się loguję, ale na telefonie wyskakuje błąd, że ten e-mail nie ma końcówki @gmail.com.

Jak zmienić temat wątku?

#5 OFFLINE   blom

• 1721 postów
  • Telefon:Ascend G6 LTE

• Tablet:Dell Venue 7

• Sieć:Nju Mobile

• Firmware:Stock 4.3

Napisano 28 czerwiec 2013 - 22:51

Edycja -> Zaawansowana edycja.
Szajsofon Galaxy Ace 2(i8160) with AOSP 4.4.4

Chroń środowisko, nie kupuj śmieci od Samsunga!

#6 OFFLINE   AndroidNotMaster

Autor tematu
  • 105 postów

Napisano 28 czerwiec 2013 - 23:02

Dzięki.

A z tym kontem, to muszę nowe zakładać czy ze starym da się coś zrobić? Zobaczyłem teraz, że do google+ się nie mogę logować, a tylko tutaj: https://accounts.google.com/.

#7 OFFLINE   Meler

• 1793 postów
  • Telefon:LG G2

Napisano 29 czerwiec 2013 - 02:05

Niestety musisz stworzyć nowe konto gdyż Google nie dopuszcza kont innych dostawców do swojego systemu

#8 OFFLINE   AndroidNotMaster

Autor tematu
  • 105 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 19:13

A nie ma tam jakiejś opcji, żebym się logował emailem z gmaila, ale konto zachował to, które mam teraz?

#9 OFFLINE   Matt23

• 1272 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy S III

• Tablet:Samsung Galaxy Note 10.1

Napisano 30 czerwiec 2013 - 19:32

To chyba logiczne, że nie. Telefon podlepia się pod konto Google. W bazie Google'a Twój telefon jest przypisany do konkretnego adresu, a struktura bazy danych jest taka, że wszystkie funkcje łączą się z tym kontem. Aby móc podpiąć konto hotmail do telefonu (a raczej telefon do hotmaila) Microsoft musiałby udostępnić bazę danych dla Google, bo jak inaczej wszystko ze sobą zintegrować?

#10 OFFLINE   AndroidNotMaster

Autor tematu
  • 105 postów

Napisano 30 czerwiec 2013 - 20:51

Nadal mnie nie rozumiecie. Ja jakimś sposobem mam konto google, ale loguję się na nie emailem z hotmaila i na komputerze się normalnie loguję i jestem na swoim koncie google, ale jak chcę się zalogować na telefonie to mi wyskakuje komunikat, że email, który użyłem do logowania nie ma końcówki "@gmail.com". Chodzi mi teraz o to, żebym mógł się logować na to konto google, które teraz mam, przy pomocy emaila na gmailu, żeby mi ten komunikat w telefonie nie wyskakiwał. Tam chyba gdzieś powinna być opcja dodaj email lub coś podobnego, ale nie mogę jej znaleźć.