Nowy konkurs! Mamy do rozdania cztery (4) flagowe smartfony!

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<<

COVERek

Problem z odbieraniem lub wysyłaniem MMS.

22 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam,

Moj samsung raz sobie odbiera/wysyla wiadomosci mms, a raz nie... W wiadomosciach pokazuje sie chmurka pobieranie/wysylanie i to wszystko... Nikt sie nie pokusil o przycisk "pobierz teraz"/"wyslij ponownie" przy niedokonczonym pobieraniu/wysylaniu tak jak to mialem w sony ericssonie.. Jest na to jakies lekarstwo?

Edytowane przez COVERek

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam,

Moj samsung raz sobie odbiera/wysyla wiadomosci mms, a raz nie... W wiadomosciach pokazuje sie chmurka pobieranie/wysylanie i to wszystko... Nikt sie nie pokusil o przycisk "pobierz teraz"/"wyslij ponownie" przy niedokonczonym pobieraniu/wysylaniu tak jak to mialem w sony ericssonie.. Jest na to jakies lekarstwo?

Napisz coś więcej-jaki soft itp.Napisałeś "Mój samsung"-równie dobrze może chodzić o każdego dowolnego Samsunga,a wtedy to nie ten dział...pisz konkrety...

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Samsung Galaxy S i9000 (napisane po lewej pod nickiem :) ) soft: 2.2 FROYO.XWJPA. Cos jeszcze mam podac? :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Samsung Galaxy S i9000 (napisane po lewej pod nickiem :) ) soft: 2.2 FROYO.XWJPA. Cos jeszcze mam podac? :)

A próbowałeś usunąć niepotrzebne APNy poza tymi Twojej sieci?

Ustawienia/Komunikacja/Sieci telefonii komórkowej/Nazwy punktów dostępu

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, mam tylko apn erowy od mms, oraz mam zainstalowany apndroid.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A APN od internetu też masz?I zaznaczone -Użyj danych pakietowych?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak mam zaznaczone. ale skoro raz chodzi, a raz nie.. to raczej ustawienia sa ok, a przyczyna jest w sofcie... nie da sie jakos tego na sile pobrac?

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego APNdroid nie jest aplikacja idealna. Czasem ustawia dane pakietowe zarazeb blokujac apn mms nawet przy dobrych ustawieniach. Czesto pokazuje ze sa dane pakietowe a ikonka E,3G,H sie nie pojawia a tel stoi. Skasuj ta aplikacje bo jest troche zbuggowana. Po co Ci to jak w JPA masz przy wcisnieciu klawisza power wlaczanie i wylaczanie danych pakietowych w 100% sprawne? Problem powinien zniknac, sam kiedys miałęm podobny problem.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

hehe.. a jaki ma sens blokowanie sieci skoro mms potrzebuje siec? zrobiel jak mowisz i dalej jest to samo... ba nawet nie ma informacji ze jakikolwiek mms chce przyjsc...

gneralnie uzywam wersji apndroid 3.0 pobranej ze strony producenta, bo na markecie jest 2 coś wersja... i tamta nawet dostepu do netu nie potrafila zatrzymac.;P

Edytowane przez COVERek

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

COVERek nie jesteś sam z tym problemem.

Ja mam to samo.

Wypieprzam wszystkie APN oprócz swojego orange MMS.

Na froyo pojawia się odbieranie MMS i tak zamiera, to samo z wysyłaniem.

Wruciłem do 2.1 i na tej samej konfiguracji nie mam z tym problemu.

Podejrzewam że wszystkim co wysyła MMS na Froyo to leci przez APN internet bo na MMS to nie działa albo działa sporadycznie.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.