Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Wielka amnestia Android.com.pl! Kasujemy ostrzeżenia :)

Zdjęcie
- - - - -

Problem ze słuchawkami,działaja tylko przy wciśniętym przycisku połaczeń

problem przy przycisku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   radzio95kks

• 42 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Mini S5570

Napisano 27 maj 2011 - 14:01

Witam,dziś otrzymałem słuchawki(zamówiłem z Allegro)jednak mam z nimi problem.Słuchawki są na pewno sprawne i oryginalne,ale gdy podłączam je razem z adapterem słychać muzykę jak przez jakaś szklankę,a w ogóle słów.Gdy wcisnę przycisk od odbierania rozmów wszystko super gra.Sprawdzałem słuchawki przy podłączeniu do komputera z adapterem też było normalnie.Myślę ze to sprawa połączeń jednak mam ten telefon od ponad tygodnia tylko i nie za bardzo wiem co zrobić :( .Pomoże ktoś?

Załączone miniatury

• aaep433jbeaarm040ebecst.jpg

Użytkownik radzio95kks edytował ten post 29 maj 2011 - 14:17

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 ONLINE   Blink21

• 229 postów
  • Telefon:Nexus 5

• Firmware:Stock

Napisano 27 maj 2011 - 14:31

Spróbuj nie do końca włożyć słuchawki, mam na myśli nie wciskaj jacka na maksa.
Ja tak mam u siebie, że jak zbyt dopchnę słuchawki to wtedy dźwięk jest zniekształcony.
A i jeszcze jedno widzę, że chyba kupiłeś słuchawki od samsunga omni HD (najprawdopodobniej) u mnie jest z nimi problem. Jak bym nie wkładał dźwięk jest do dupy :P
Dołączona grafika

#3 OFFLINE   radzio95kks

Autor tematu
  • 42 postów

Napisano 27 maj 2011 - 14:34

Tak to są słuchawki Omni HD i było napisane że wszystkie inne z jack 3.5mm.Bez adaptera słychać normalnie tylko słuchawki są krótkie,i grają też dobrze jak przyciskam ten siwy okrągły przycisk cały czas :/

#4 OFFLINE   Pationkin

• 17 postów
  • Telefon:Galaxy GT-S5570 mini

Napisano 27 maj 2011 - 15:34

jest to wina że słuchawki mają ten adapter widzisz jak masz jacka jak na zdjęciu ma 3 czarne paski jeżeli by miał tylko 2 słuchawki by działały normalnie nie znam się na tym ale tak niestety jest sprawdziłem to słuchawki bez mikrofonu działają dobrze a z mikrofonem jest cicho że prawie nic nie słychać

#5 OFFLINE   radzio95kks

Autor tematu
  • 42 postów

Napisano 27 maj 2011 - 22:26

A jest jakaś możliwość zrobienia coś z tym? Są w ogóle jakiś zestaw słuchawkowy do tego telefonu?

#6 OFFLINE   zbysiow

• 9 postów
  • Telefon:galaxy mini GT-S5570 / HTC HD2

• Firmware:galaxy mini andek 2.3.4/hd2 wm6.5, andek

Napisano 29 maj 2011 - 13:37

dobre sa słuchawki z htc hd2....i działają w nich przyciski tak jak trzeba. mam hd2 i sprawdzalem na gt-s5570 i sa super i uzywam w nim tylko tych sluchawek

#7 Gość_Cachorro_*

Napisano 29 maj 2011 - 13:48

#8 OFFLINE   radzio95kks

Autor tematu
  • 42 postów

Napisano 29 maj 2011 - 14:18

A wie ktoś może jaki zestaw słuchawkowy Samsunga działa poprawnie?

#9 OFFLINE   maciekchel

• 2 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Mini

Napisano 15 czerwiec 2011 - 18:07

Kolego, prawidłowo działają słuchawki Samsunga EHS49ASOME (są to te same słuchawki jakie otrzymujemy w zestawie z Samsungiem Wave 723 S7230). Te słuchawki są oryginalnie dodawane do zestawu z naszym S5570 Mini (dziwi mnie to że kupując Samsunga S5570 w Polsce nie otrzymujemy ich w zestawie z telefonem), dlatego kupiłem sobie te słuchawki na Allegro za niecałe 20 zł i teraz dźwięk jest prawidłowy.

Użytkownik maciekchel edytował ten post 15 czerwiec 2011 - 18:19

#10 OFFLINE   maciekchel

• 2 postów
  • Telefon:Samsung Galaxy Mini

Napisano 17 czerwiec 2011 - 15:29

Kolego, prawidłowo działają słuchawki Samsunga EHS49ASOME (są to te same słuchawki jakie otrzymujemy w zestawie z Samsungiem Wave 723). Te słuchawki są oryginalnie dodawane do zestawu z naszym S5570 Mini, niestety ja ich nie otrzymałem w zestawie, dlatego kupiłem je na Allegro za niecałe 20 zł i teraz dźwięk jest ok.;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, przy, przycisku