Skocz do zawartości

• Facebook
  • Google Plus
  • Twitter
  • YouTube
  • RSS

Witamy na nowym Forum Android.com.pl!

Dowiedz się co się zmieniło / zgłoś błędy

Nie możesz się zalogować? Napisz: pomoc.acp@gmail.com

Głosownie w konkursie na Użytkownika Miesiąca

Zdjęcie
- - - - -

Samsung nie działa po rozładowaniu :/

samsung

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Ługi

• 10 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:21

Witam wszystkich , dziś odebrałem swojego nowego samsunga galaxy s2. Chciałem sformatować baterie i gdy go rozładowałem do zera , to wiadomo się wyłączył , ale też zaczął robić się ciepły od górnej części aparatu. Gdy go podłączyłem do ładowarki to ani nie pojawił się żaden komunikat o tym , że się ładuje , ani nie mogę włączyć telefonu. dodam tylko , że telefon telefon ciągle jest dziwnie gorący ;/ Zdarzyło się komuś takie coś i co może być tego przyczyna ? Z góry dzięki za pomoc ;)

Zaloguj / zarejestruj się aby wyłączyć tę reklamę

#2 OFFLINE   madhunt3r

• 1226 postów
  • Telefon:iPhone 5s

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:21

[WARNT]tqwtqgqgag[/WARNT]

#3 OFFLINE   Wafelek

• 18 postów
  • Telefon:HTC W/S | HTC Niki | S / G

• Firmware:Wszystkie standardy

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:26

Hm.... a możesz wejść w tryb Dowlanding ? kombinacja 3 klawiszy . Ciszej ( dół ) HOME ( wielki klawisz na środku ) i POWER ( zboku klawisz )

#4 OFFLINE   lupus

• 943 postów
  • Telefon:Xperia Z1 Compact

• Tablet:Lenovo A1000-F

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:29

za mocno go rozładowałeś... Z SGSen2 co prawda jeszcze takich chocków nie miałem (używam głównie w aucie podpięty o ładowarki) ale z Desire mi się udało rozładować na maksa. Po podpięciu telefon wisiał bez życia przez dobre pięć minut zanim załapał.

#5 OFFLINE   Ługi

Autor tematu
  • 10 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:30

nie mogę :/ Zero reakcji na jakiekolwiek klawisze.

Ja go podpiąłem dobrą godzinę temu i żadnej reakcji :/ i dlaczego tak sie grzeje ? i to nawet nie bateria , tylko okolice aparatu fotograficznego;/

#6 OFFLINE   lupus

• 943 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:35

wyciągnij baterie na kilka minut i spróbuj jeszcze raz.

#7 OFFLINE   vKng

• 6 postów
  • Telefon:SGS 3

• Tablet:Modecom FreeTab 9701

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:36

Mi na takie coś pomogli w serwisie GSM (pierwszym lepszym) - podpięli baterię do zewnętrznego źródła prądu na jakieś 2-3 minutki, a potem już można było normalnie podładować telefon z ładowarki.

#8 OFFLINE   Wafelek

• 18 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:38

za mocno go rozładowałeś... Z SGSen2 co prawda jeszcze takich chocków nie miałem (używam głównie w aucie podpięty o ładowarki) ale z Desire mi się udało rozładować na maksa. Po podpięciu telefon wisiał bez życia przez dobre pięć minut zanim załapał.

Jest to możliwe co piszesz , bo jak widać kolega skomentował że nie działa na kombinacje klawiszy .
Pozostaje reanimacją baterii , jak nie zareaguje po jakimś czasie przy ładowarce to wtedy drastyczne podejście Bateria 12v , lub Ładowarka i bez pośrednio Bateria ładowana .

W tej chwili bateria już jest tzw ( Uszkodzona ) . Możesz jeszcze pozostawić to dla Serwisu i wymienić ją na nową :facepalm1:

#9 OFFLINE   lupus

• 943 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:46

ja bym spróbował ją jeszcze o zamrażalki włożyć na godzinkę... HD2 wstał mi po takim zabiegu, ale tak jak kolega (up) pisze, bateria była do wyrzucenia. Jak masz na gwarancji to nie baw się w reanimacje tylko od razu wal o serwisu.

#10 OFFLINE   Wafelek

• 18 postów

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:48

ja bym spróbował ją jeszcze o zamrażalki włożyć na godzinkę... HD2 wstał mi po takim zabiegu, ale tak jak kolega (up) pisze, bateria była do wyrzucenia. Jak masz na gwarancji to nie baw się w reanimacje tylko od razu wal o serwisu.

To już jest ostateczność moim zdaniem bo skracasz żywotność baterii która już i tak dostała po dupie . Polecam Serwis i zgłoszenie problemu z Bateria . Bez kombinacji i późniejszych rozczarowanie :eek:

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: samsung