• 0
misiadela

Jak wgrać muzykę na smasunga galaxy s2?

Pytanie

pomocy! Mam ten telfon tydzień i go jeszcze nie rozkminiłam, pomoże mi ktoś? Prosze o dokładą instrukcje jak wgrac muzyke na smasunga galaxy s2 :)

Udostępnij link do tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

• 0

Podpinasz kablem usb telefon do komputera. Czekasz chwile i pojawi się okno z pamięcią telefonu. Następnie kopiujesz tam utwory do folderu który nazwij sobie muzyka. To tak samo jak wgrywasz dane na pendrive.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

A pliki w jakim rozszerzeniu mają być? Bo jak daje mp3 to pojawia mi sie w muzyce ale jest napisane ze nie obsługuje tego typu plikow a mp4 w ogole nie czyta ;(

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

lol? jaki masz odtwarzacz? pokaż mi tu jakiś przykładowy plik z muzyka ktory wrzucasz.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

nie umiem załączać plików na tym forum :D jestem tu od godziny. Dobra, powiem jak to u mnie wygląda. Podłączam telefon do kompa, tworze w nim nowy folder "muzyka", przenoszę z pulpitu dźwięk w formacie mp3, odłączam telefon, włączam muzykę, mam tam ten utwór który wgrałam, chce go otworzyć i wyskakuje mi napis "niestety odtwarzać nie obsługuje tego typu plików audio" ;( co robić?!

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

mogles po prostu wrzucic na jakies wyslijto.pl czy cos. no ale nic, jeśli to serio poprawny plik mp3 nie powinno byc problemu. nie musisz robic folderu muzyka (wiadomo, latwiej miec wszstko w jednym miejscu ale musu nie ma). zainstaluj jakis inny odtwarzacz muzyki niz firmowy. byle jaki z marketu darmowy na razie - sprawdz czy on sobie poradzi

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

a może wrzucasz skróty :D?

weź załacz jakiś plik...

ps: sgs2 ma swój dział przenoszę.

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

[/WARNT]

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

jestem kobietą jeśli umiesz czytać :) boże, nie ogarniam tego ;( trudno ;/

---------- Post dołączono o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

nie załączam skrótów, i nie umiem tutaj załączyć pliku ;p

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Jest też inny sposób.

Oprogramowanie i instrukcje SAMSUNG ściągasz sobie to, podpinasz telefon i gdy program Kies go wykryje, wybierasz odpowiednią zakładkę i dodajesz muzykę podobnie, jak gdybyś np. otwierała jakiś plik w Wordzie, nic trudnego :)

Jeśli coś by nie działało na telefonie, to podejrzewam, że po prostu nie pozwoli tego skopiować. Choć mogę się mylić. :)

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • 0

Na pierwszy rzut oka, to wnioskując po tym co odtwarzacz "krzyczy", to wydaje mi się, że próbujesz odtwarzać *.mp3 za pomocą aplikacji do oglądania filmów... Używasz aplikacji "muzyka"? Z drugiej strony polecam z marketu pobrać PowerAmp (lub teraz PowerMP) i nie powinno być problemu.

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.