Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

Lee-on

Brak łącznośći na drugiej karcie Play przy Dual-Sim

Rekomendowane odpowiedzi

Lee-on   
    Otrzymana reputacja: 0
    Lee-on

Witam! Bije się nad tym problemem już 10-y dzień. Zaczelo się od tego,ze po wlozeniu karty sim miałem TYLKO polaczenia alarmowe.Poczytalem forum,nawet się zwrocilem do obsługi Play z tym problemem. Pomoglo,bo powiedzieli wlaczyc roaming i automatycznie wyszukać siec. Niby wszystko,ok...ale. Mam 2 karty sim Play. I same smieszne,ze jedna działa poprawnie(czyli można dzwonic,pisac sms i t,d),a druga-"wieczne" tylko polaczenia alarmowe. 120 razy chyba zmieniałem ROMy-nic nie dalo. Udalem się do Play,i zmieniłem ta karte,co nie dzialala,na nowa. Dodam,ze obie karty poprawnie dzialaly na starym Samsungu J 700. I do tej pory tak jest.Wiec,jak duren,teraz chodze z dwoma telefonami,i to z jednej sieci))..Pytanie,w czym tkwi problem,bo już naprawdę,chlopaki,nie mam pomyslow...Dziekuje.

Edytowane przez Djalo
    Poprawa tematu (Akcja porządki w dziale)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lee-on   
    Lee-on
    Witam! Bije się nad tym problemem już 10-y dzień. Zaczelo się od tego,ze po wlozeniu karty sim miałem TYLKO polaczenia alarmowe.Poczytalem forum,nawet się zwrocilem do obsługi Play z tym problemem. Pomoglo,bo powiedzieli wlaczyc roaming i automatycznie wyszukać siec. Niby wszystko,ok...ale. Mam 2 karty sim Play. I same smieszne,ze jedna działa poprawnie(czyli można dzwonic,pisac sms i t,d),a druga-"wieczne" tylko polaczenia alarmowe. 120 razy chyba zmieniałem ROMy-nic nie dalo. Udalem się do Play,i zmieniłem ta karte,co nie dzialala,na nowa. Dodam,ze obie karty poprawnie dzialaly na starym Samsungu J 700. I do tej pory tak jest.Wiec,jak duren,teraz chodze z dwoma telefonami,i to z jednej sieci))..Pytanie,w czym tkwi problem,bo już naprawdę,chlopaki,nie mam pomyslow...Dziekuje.

W sumie jakos poradzilem sam...widze,ze ten forum to martwy,nikt mi nawet I slowka nie napisal.Bede dobry,i powiem,jak poradzilem z tym problemem.Trzeba bylo wsadzic ta karte,co nie dzialala,w stary jakis telefon( w moim przypadku to jest stary I niezawodny do tej pory Mitsubishi Eclipse). Potem RECZNIE wyszukac siec,np.Orange I zalogowac sie.Potem wylaczamy tel,wyjmojemy karte sim z Mitsu I wkladamy w Huawej.Powinno zalogowac( u mnie pisze PLAY(ORANGE). Juz jak godzine korzystam w pelni z tel.,da sie szwonic I t.d.

Hmm,mozna by bylo tu na forum powiedziec "dzieki wielkie"-ale nie ma komu...Pogratulije sam sobie..tutaj<na android.pl chyba raczej bez sensu czekac na rady czy cokolwiek.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wdarku   
    Otrzymana reputacja: 284
    wdarku
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lee-on   
    Lee-on

proszę zamykac ten temat-jak widać,rozwiazalem jego bez pomocy forum.pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi