Skocz do zawartości
fazixx9

Wysokie koszty transferu danych podczas pobierania z Android Market

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem forum jak i SE X8.Pierwszy raz wczoraj korzystałem z marketu i man problem mianowicie po wybraniu 4 darmowych aplikacji znalazły się one w"Moje konto Android Market"moje zamówienia.Następnie.Podłączyłem kabel USB do PC i na czas pobierania około 2 minuty włączyłem transfer danych w kom.Podczas pobierania z konta zjadło 70zł (wcześniej specjalnie sprawdziłem stan konta)nie wiem dlaczego taka dość spora kwota i czy da rade np: pobrać na PC potem do kom. żeby uniknąć włączania transferu. Wi-Fi nie używam bo mieszkam w małej mieścinie,a jeśli już jest sygnał to znikomy i trwa chwile.Możecie coś poradzić?Z góry dziękuje i stawiam piwko.

Edytowane przez fazixx9
    Nie poprawnie sformułowany temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Nic sie nie da poradzić, musisz zrobić sobie w domu sieć wi-fi z domowego internetu, a do telefonu kupić pakiet megabajtów.

Bo w prepaidach bez pakietu są chore ceny i właśnie na tobie operator sobie skorzystał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Altres

Wykup jakiś pakiet każdy operator jakieś oferuje, co do wi-fi to pochodź po mieście ja też mieszkam w dość małym mieście a każdy urząd ludzie itp mają wi-fi ostatnio nawet zauważyłem że jedna ze szkół nie ma hasła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tymi urzędami można sprawdzić a co do pakietów to np:ipla będzie tylko i wyłącznie działać w ramach pakietu tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    qqqqqqqqqqqqqq[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 70 zł miałbyś już najtańszy router i WiFi w całym domu. Wtedy korzystasz tylko z niego a transfer danych wyłączasz.

Możesz też wykupić pakiet mb u operatora i poza domem z niego korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zippi

Ja mam 500mb pakiet za 15 zł i starcza do wszystkiego co potrzebne aktualizacja aplikacji tapa talk internet czasem youtube a i tak zawsze mi coś zostaje. Dodam ze od 2mcy mam uszkodzony router, więc w domu też lecę na danych pakietowych.

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi