Skocz do zawartości
aetryu

samoistne zmiany godziny

Rekomendowane odpowiedzi

aetryu

nic dziwnego z telefonem nie robilem, az tu nagle, od wczoraj skacze mi zegar o 2h do przodu. przestawia się nieregularnie, tzn. zawsze o rowno 2h, ale w roznych odstepach czasu, raz co minute, raz co 20min. mam włączoną synchronizacje i nie chcialbym jej wyłączac, zalezy mi na dokladnej godzinie. prawdopodobnie problem nie występuje, gdy wyłącze synchronizacje i ustawie godzine ręcznie (czekałem ok 1h i godzina się nie przestawila). Robiłem tez factory reset - bez zmian. Usunąłem również pomiar godziny w innych strefach czasowych (została jedynie warszawa, gdzie tez godzina skacze). Jakieś sugestie co mogę na to poradzic? Do tej pory udało mi się znaleźć na forum podobne problemy, ale dotyczyly jedynie widgetu. Mnie się przestawia godzina 'wszedzie'. Nawet jak napisze maila i zapisze jako kopie roboczą widnieje zła godzina.

Edytowane przez aetryu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mleq
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    razdwatrzycztre[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tupper

sprawdzales czy masz ustawione korzystanie czasu podanego przez operatora?

ustawienia => data i czas => automatycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kric

Jestem w T-Mobile(ERA), dzwoniłem dziś do nich. Twierdzą że mają dobrą godzinę, ale koleś z którym rozmawiałem potwierdził że jemu i jego kolegom którzy mają htc również zaczęła przestawiać się godzina.

Edytowane przez kric
    zobaczyłem z jakiej sieci jest piszący więc usuwam zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aetryu
    Jestem w T-Mobile(ERA), dzwoniłem dziś do nich. Twierdzą że mają dobrą godzinę, ale koleś z którym rozmawiałem potwierdził że jemu i jego kolegom którzy mają htc również zaczęła przestawiać się godzina.

Ah, dzieki za ta wiadomosc. Zastanawialem sie, czy to moze miec zwiazek ze zmiana sieci, ale nie mialem jak sprawdzic. Znajomi albo sa w innych sieciach, albo maja inne telefony (na sony mini pro w t-moblie/era problem nie wystepuje)

sprawdzales czy masz ustawione korzystanie czasu podanego przez operatora?

ustawienia => data i czas => automatycznie :)

Wlasnie na automatycznym sie przestawia. Jak ustawie recznie jest ok.

-

Send by Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się zmienia lokalizacja i godzina gdy włączę synchronizację przez internet vectry. Rzuca mnie gdzieś do Haikou w Chinach :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi