Skocz do zawartości
S_H_O_O_T

Slaby odbior wi-fi pomimo dobrego ustawienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Od wczoraj jestem właścicielem HTC HD2 . Wgrany byl oficjalnie WM 6.5 z nakladka sense itd. tyle ze juz od samego poczatku nie dziala Wi-Fi . Chcialem wgrac andka ale na karte pamieci najpierw . Zmienilem radio na stroszke starsze (mialem xx.xx.51.xxx na xx.xx.50.xx) nadal wifi nie dziala , nawet jak podejde prosto do routera i trzymam telefon przy antenie to i tak pozazuje mi slaby sygnal . Wgralem kilka romow i na kazdym to samo . Co moze byc tego przyczyna ? Bardzo prosze o szybka pomoc poniewaz moge dzisiaj ten telefon jeszcze oddac bez zadnej straty

I jeszcze jedno jak instalowalem ten hpsl czy cos takiego to pisalo ze na kompie powinno wyskoczyc "zainstalowano poprawnie" a na komorce "we hacked it :) " tyle ze na kompie wyskoczyla a na komorce nie. podejzewam ze na telefonie bylo juz cos robione z softami bo kupilem go uzywanego .

EDIT :

Teraz poszedlem do routera i udalo mi sie zalogowac do marketu i zaczac pobierac angry birds , gdy chcialem polozyc telefon na ziemi juz mi pokazywalo ze malo zasiegu wiec polozylem na routerze i jakos sie udalo

Edytowane przez S_H_O_O_T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Nie dziala Wi-Fi [/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi