Skocz do zawartości
adamvet

Hdmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem po podlaczeniu tabletu do telewizora za pomoca kabelka HDMI tzn widac elegancko ekran z tabletu natomiast w czasie odtwarzania filmow strasznie przerywa a czasami wcale nic nie widac - czarny ekran. Myslalem ze taki sprzet to podola temu wiec moze problem lezy gdzie indziej??Moglby ktos sprawdzic u siebie jak idzie ogladanie filmow (np z Ipla) na telewizorze??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podeślij mi hdmi--mini hdmi to sprawdze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czapav

Przerywa bo może mkv film, a tego nasza tegra nie lubi :) Czy film bez podłączenia HDMI na tablecie działa płynnie i nic nie zacina ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem mi w 720p dzialja plynnie filmy ale w 1080p tylko niektore avi...z lekko zmienjszonym bitrate.

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że napewno filmy z Youtube w 720p chodzą bez zająknięcia na Transformerze. Wypróbuj może na takim filmie, tylko ściagnij go na dysk i odtwórz np. Mobiplayerem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem w jakim formacie sa filmy lub seriale na Ipla ale glownie tam widze problem...na tabblecie da sie ogladac zupelnie normalnie dopiero po podlaczeniu do telewizora przerywa lub powoduje zupelnie czarny ekran po wlaczeniu filmu..dziwne czyzby moj tablet potrzebowal np formatu i przywrocenia do ustawien fabrycznych lub cos podobnego??dodam ze system zupelnie bez zmian..poprzednio byl rootowany ale przeszedlem na jasna strone mocy i teraz mam stockowy 3.2..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    111111111111111[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o odtwarzanie np filmu przez kabel mini-hdmi mam pewien problem, tv mam zgodny z HD Ready czyli nie FULL HD , transformer wyświetla za dużą rozdzielczość pewnie taką jaka jest na samym wyświetlaczu transformera czyli 1280 x 800 pikseli a mój tv jest w stanie wyświetlić 1366 x 768, w związku z tym obraz wyświetlany przez transformera nie mieści się w całości na tv i jest poobcinany, jest może jakaś możliwośc zmiany rozdzielczości która ma być wyświetlana na tv przez transformera ?

Edytowane przez mibo6666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwa tematu nie zostala zmieniona....zamykam.

Sent from my Transformer TF101 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x