Skocz do zawartości
Swifer

Samoczynne wyłączanie aplikacjii, nieudane włączanie telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Swifer

Witam z góry przepraszam jeśli ten temat już był ale przeszukujac forum nie natknałem sie na niego. 

Mianowicie posiadam LG Optimus L9 już podnad 2 lata. 1,5 roku temu była wymieniana płyta głowna. Lecz ostatnimi czasy tel ma nastepujące "objawy":

-przy włączaniu czasami pojawia sie "surce booting unsucessful" po czym tel sie wyłącza

-aplikacje gdy je włacze po ok 2-5 sek sie wyłączaja 

-wyświetlaja sie komunikaty np gdy chce wejsc w ustawienia np. Interfejs został zatrzymany  itp

-jak narazie raz wyświetliło sie gdy ktoś do mnie dzwonił - rozregulowanie systemów wewnetrznych czy coś podobne do tego

W telefonie nic nie ruszałem zero modyfikacji czy innych rzeczy. Jeśli możecie to pomóżcie i wytłumaczcie (możecie tłumaczyć i dawać linki do innych artykułów)

Edytowane przez Swifer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartekc00

Zacząłbym od przywrócenia ustawień fabrycznych, a następnie wgrał od nowa oprogramowanie, żeby wykluczyć błędy software

Edytowane przez bartekc00
usuwam ramkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swifer

Wykonałem reset fabryczny i hard reset/ Czy mógłbyś dać linka jak oprogramowanie wgrac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzychy

@@Swifer

Prawie wszystko o tym jak wgrać masz w tym wątku.

http://forum.android.com.pl/topic/133722-wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-dla-telefon%C3%B3w-lg-alternatywna-i-prostsza-metoda-by-bride/

Najnowszy rom dla Plusa http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW407685432109876543213/V20F_00.kdz

Najnowszy rom dla Polski bez brandu. http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW727985432109876543213/V20O_00.kdz

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swifer

Pisze mi ze najnowsze oprogramowanie jest wgrane V20O. Nic nie pomogło dalej jest jak było

Chyba coś powaliłem bo po hard resecie mam cały czas logo lg i nw co zrobic?

Edytowane przez Swifer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzychy

Spróbuj naprawić rom w programie LGMobile Support Tool przez awaryjne odzyskiwanie oprogramowania.

Opcja otwiera się w "Dodatkowe funkcje".

Zainstaluje Ci najnowszy dostępny soft dla twojego telefonu, weryfikacja po imei.

Musiało w czasie flashowania pójść coś nie tak.

Czy sterowniki LG masz wgrane ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swifer

Tak mam wgrane lecz nie moge odzyskac oprogramowania bo pisze że urzadzenie nie jest podpiete choć jest podłączone

Edytowane przez Swifer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzychy

Czasami tak się dzieje, warto przeinstalować na nowo sterowniki. Restart kompa i powinno zadziałać. 

Można jeszcze zobaczyć na innym usb. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swifer

Próbowałem na 2 kompach i pisze ze jednego sterownika nie można zainstalować. Ostatnio telefon był ustawiony na trybie oprogramowania to może z tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzychy

W telefonie ustawiamy DEBUGOWANIE USB w Menu->Ustawienia->Opcje dla programistów, oraz ustawiamy tryb Oprogramowanie LG w Menu->Łączność->Tryb połączenia USB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi