Skocz do zawartości
dooshpastesh

setVsel, OC w aplikacji, a OC w bootmenu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pytanie proste: czy ustawienia SetVsel z aplikacji pobranej z marketu działają tak samo jak w recovery menu? tzn czy jeśli ustawię wartości w aplikacji marketowej to wpłyną one na ustawienia z recovery menu, i odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Zainstaluj, sprawdź i napisz jak jest :) Niczego nie uszkodzisz, a my dowiemy się czegoś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    asdjdjdkfifhrif[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe mam zainstalowane i jak na razie działam tylko na appie z marketu. co dziwne czasami działa poprawnie a czasami ustala wartość domyślną dla defy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnie: nie ma różnicy w którym setvsel ustawiamy wartości. Czy marketowym czy w recovery. Obydwa działają poprawnie, jak również wartości wpisane np. w recovery widnieją po włączeniu telefonu w marketowym i odwrotnie.

Tapnięte z MotoDefki

P.S: po update z x.14 do wersji x.18 MiUi

Edytowane przez dooshpastesh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W CM 7 należy korzystać albo z wbudowanego albo z SetVsel. W związku z tym że ten drugi ma większe możliwości konfiguracji, ten pierwszy należy włączyć i nacisnąć na dole save.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chcesz używać SetVsel,to w 2nd init musisz wyłączyć dwie pierwsze pozycje i na dole zatwierdzić save. Inaczej mimo zainstalowanego svs i tak jako nadrzędne będą ustawienia z 2ndinit.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoją drogą, nie wiem czemu nigdy mi nie działały ustawienia z recovery - jakich bym nie próbował, nie ważne czy włączałem czy wyłączałem drugą opcję z recovery (coś o włączeniu modułów do jądra chyba), jakiego zarządcę ustawiałem czy jakie wybierałem opcje w menu cyanogenmod, telefon w ogóle nie reagował na jakiekolwiek zmiany ustawień. setVsel też przy pierwszym uruchomieniu widział, że aktywne ustawienia są te fabryczne. no nic - używam teraz setVsel i on działa, także jest dobrze.

Edytowane przez Krokogator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.