Skocz do zawartości
GalenMarek

Telefon nie wykrywa karty SIM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i proszę od razu Moderatora, by nie zamknął tego tematu, bo jest podobny, lecz na nim nikt nie odpowiada, i jest troszkę inna sprawa.

Więc, w ostatnią sobotę zrobiłem sobie na telefonie Andka 2.3.5. Wszystko poszło gładko, i nic się nie działo. Gdy już udało mi się wgrać, też wszystko było w porządku. Lecz nagle, wczoraj(środa)

patrzę, a tu nie ma zasięgu. Po głębszych 'oględzinach' stwierdziłem, iż telefon nie wykrywa karty SIM. Poszperałem po Forach, i przeczytałem, że może to być wina oprogramowania. Więc po długim czasie, przed chwilą udało mi się powrócić do mojej pierwotnej wersji oprogramowania, czyli brandoowanego Andka 2.2.1 od Plusa. Patrzę, a tu nadal nic nie wykrywa telefon karty SIM. I Pytam się: Co robić? Czy zgłosić do serwisu, czy na gwarancję czy może da się coś z tym zrobić. Pomóżcie!

[update]

Teraz jest jeszcze problem z Kiesem. Łączy się z komórką bez końca, i połączyć się nie może.

Proszę jeszcze o szybką odpowiedź.

Edytowane przez GalenMarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    goszka
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    do poprawki[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra. Okazało się, że jakimś cudem woda dostała się do płyty głównej (nie wiem jak). W każdym razie trzeba było dać do naprawy. Zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x